Zaloguj    Zarejestruj

Czarny Turas KucaQa

Tutaj prezentujemy wszystkie inne auta niz Opel Astra

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Czarny Turas KucaQa

Postprzez KucaQ » 29 maja 2018, 01:17

Siemanko,
po prawie 3 miesiącach jeżdżenia autem rodziców przyszła pora na swoje auto :D Pierwotny plan zakładał czarną Astrę H w kombi, z 1.9 150KM pod maską. No cóż... czarny to się zgadza, trójka też, rodzaj nadwozia, a nawet moc ta sama. Jednak marka się zmieniła. Padło na BMW E46 w Touringu. Kombi chciałem od zawsze, a E46 mi się marzyło jeszcze zanim zdałem prawko. Teraz auto było w moich zasięgu, więc postanowiłem spełnić swoje nastoletnie marzenie ;)

Trochę suchych danych:
Silnik: M47N - 2.0d 150KM na Common Railu i na łańcuchu
Skrzynia: 6-biegowy manual
Kolor: Black Sapphire Metallic

Jeśli chodzi o wyposażenie, to trafiła się zaje**ście wyposażona sztuka. Dlatego jak znalazłem ogłoszenie, to nie dałem za wygraną i po auto po prostu musiałem jechać.
-półskórzane fotele, wersja Sport/MPakiet
-czarna podsufitka
-4el. szyby
-elektrycznie sterowane i składane oraz podgrzewane lusterka
-fotochromatyczne lusterko wewnętrzne oraz lusterka zewnętrzne
-czujnik zmierzchu i czujnik deszczu
-duża navi MKIV
-climatronic
-podgrzewane fotele
-komputer pokładowy
-elektryczny szyberdach
-pakiet Shadow Line (czarne obramówki wokół szyb)
-fabryczny alarm
-8 poduszek powietrznych (4 w drzwiach, 2 w kierownicy i desce oraz kurtyny powietrzne w słupku A)
-czujniki parkowania tylne
-podłokietniki przód/tył
-system Bluetooth
-wypinany hak

Także jak na 15-letnie auto wyposażenie jest baaardzo przyzwoite. Po F-ce nie chciałem kupować biednego auta, w którym trzeba by było dokładać wyposażenia, albo męczyć się z jego brakiem. Tu... nie brakuje mi nic :) No może xenonu, ale biorąc pod uwagę koszty ewentualnej awarii, to może i lepiej, że go nie ma :P A halogenówy świecą miliard razy lepiej niż lampy w Fce :D

Tak wyglądała świeżo po sprowadzeniu do domu:
Obrazek
Obrazek

Pierwsze mody i eksploatacja :) Czarne nerki, przyciemnione boczne kierunkowskazy i polerka moooocno sfatygowanych lamp
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i po doprowadzeniu jej do stanu "po mojemu" wygląda tak :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Planów póki co nie mam jakoś mega dużo, mam teraz w życiu ważniejsze rzeczy na głowie niż samochód. Aczkolwiek na lato na pewno będę celował w ładne 18, na przód może zderzak z MPaka, jakiś Eibach i inne lampy na tył. Ale.. wszystko pokaże czas. Póki co cieszę się przepaścią mocy między F i G, a BMW :)
KucaQ

ModTeam

Województwo: Łódzkie
Imie: Patryk
Numer klubowy: K054
Auto: BMW E46 Touring
Silnik: M47N
Pojemność: 1995
Telefon: 601990950

Re: Czarny Turas KucaQa

Postprzez KaMYk » 29 maja 2018, 06:33

Gratuluję i bezawaryjności :) Fajnie, że nie uciekasz z forum jak większość osób, które zmieniły markę :) :564:
Odkąd sprzedałeś eFkę, to prawie tu nie zaglądasz, wróżyło to, że zrobisz jak większość, zmiana marki - zmiana forum.
KaMYk

Klubowicz

Województwo: Mazowieckie
Imie: Krzysztof
Numer klubowy: K056
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Pojemność: 2.0 CDTI
Telefon: 691999765

Re: Czarny Turas KucaQa

Postprzez KucaQ » 29 maja 2018, 06:49

KaMYk, moja słaba aktywność na forum (zresztą nie tylko tym) wiąże się z dużymi zmianami w moim życiu oraz właśnie kończę studia, więc miałem na głowie pracę dyplomowa i masę innych rzeczy, które skutecznie pochłaniały mój wolny czas :)
KucaQ

ModTeam

Województwo: Łódzkie
Imie: Patryk
Numer klubowy: K054
Auto: BMW E46 Touring
Silnik: M47N
Pojemność: 1995
Telefon: 601990950

Powrót do Inne Auta