Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer SHINY GARAGE

Postprzez Miszka88 » 7 kwietnia 2016, 00:30

Witam z racji tego,że zostałem poproszony o opisanie testowanego produktu który stosuję się do plastików zewnętrznych opisuję go po części niżej trochę ze str producenta trochę od siebie.

Opis Producenta

Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer to wysokiej jakości dressing do plastików zewnętrznych.
Preparat przywraca pierwotny kolor elementom plastikowym, zabezpiecza je przed oddziaływaniem promieni UV oraz nadmiernym brudzeniem.
Bardzo wydajny i przyjemny w pracy.
Jet Black 2015 charakteryzuje się wysoką wydajnością, kremową konsystencją i przyjemnym owocowym zapachem.

Obrazek

Od dłuższego czasu testuję Produkty SG i nie ma naprawdę co narzekać temu daje na chwile obecną 5kę ;)

Plusy +

+ Konsystencją nie jest gęste wręcz rzadkie leiste do nakładania polecam szwame lub kawałek pianki która pochłonie trochę produktu dzięki czemu przy pracy będziemy mieli pełną kontrole przy nakładaniu preparatu

+ Produkt posiada swój kolor ale nie ma obaw przed ubrudzeniem itp masz nadmiar rozsmarowujesz nawet po dłoniach :)

+ Zapach nie wiem akurat czy robią inne ale mi dostarczono Soczystą Pomarańczę Baaaardzo uprzyjemnia pracę intensywny zapach :D

+ Efekt PLAK po nałożeniu wrażenie jest jedno,że plastiki są tłuste ale to mylne pojęcie produkt się wchłania wyciągając strukturę na pierwszy plan efekt pół połysku.

+ Wydajność osobiście zamówiłem 250ml buteleczkę w cenie 34zł ciężko określić ile poszło na 2 zderzaki ,4 listwy uchwyty lusterek ,podszybie oraz klamki zeszło ok 2cm płynu strzelam,że około 15 max 25 ml

+ Właściwości Hydrofobowe znakomite świetnie odpycha wodę ;)

Minusy

Obecnie BRAK :!!:

Poniżej dodaję zdjęcia dużo ich nie mam ale będę pilnował Tematu i w miarę na bieżąco uzupełniam czekam na zmienna pogodę aby obserwować co się dziej po deszczu itp

Klamka PO czernidle K2 które opiszę w osobnym wątku

Obrazek

Klamka Po Jet-Black Exterior Trim Restorer

Obrazek

Zderzak PO Jet-Black Exterior Trim Restorer

Obrazek

I taki efekt na koniec prac :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 7 kwietnia 2016, 10:39 przez Miszka88, łącznie edytowano 1 raz
Miszka88

-#USER

Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imie: Michał
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x16sz
Pojemność: 1598

Re: Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer SHINY GARA

Postprzez makaba » 7 kwietnia 2016, 07:44

Sprawdzałeś jego właściwości hydrofobowe, tzn. jak odpycha wodę?
makaba

-#USER

Województwo: Lubelskie
Imie: Mateusz
Auto: Astra F/BMW E91
Silnik: N47D20C/C14SE
Pojemność: 1.4/2.0

Postprzez Miszka88 » 7 kwietnia 2016, 10:30

makaba napisał(a):Sprawdzałeś jego właściwości hydrofobowe, tzn. jak odpycha wodę?

Tak sprawdziłem na drugi dzień bo akurat padało potem myjka własciwości są Baaardzo dobre świetnie odpyta wodę podobnie do wosków na YT jest film nawet zamieszczam poniżej :)

https://youtu.be/a-suO5dvsag
Miszka88

-#USER

Postprzez AndziA » 7 kwietnia 2016, 22:45

Miszka88, to już wiem co kupię sobie do lusterek i podszybia :D :564:
AndziA

Zarząd

Województwo: Łódzkie
Imie: Anna
Numer klubowy: K033
Auto: Astra H Irmscher
Silnik: Z17DTH
Pojemność: 1686 cm3
Telefon: 506 560 306

Postprzez Miszka88 » 8 kwietnia 2016, 00:45

AndziA napisał(a):Miszka88, to już wiem co kupię sobie do lusterek i podszybia :D :564:

Andzia mogę ci to ogarnąć po rajdzie w Koninie bo moja na pewno będę pucować środkami z SG na miejscu za przysłowiowe dziękuję :D no i wspólne :569: Caravanów :564:

Edit 8.04.16 8:00

Tak wygląda preparat na podszybiu ładnie kropelkuje po 72 godz i zmiennej pogodzie typu deszcz i mróz no i ostre słońce :)

Obrazek

Pojawił się też jeden minus myślę,że jest to minus z mojej winy bo zapomniałem po nałożeniu i przeschnięciu przetrzeć sucha szmatką tym samym po deszczu porobiły się na lakierze tak jak by tłuste zacieki które łato zeszły ale jest to przestroga dla innych i z mojej strony uwaga :)

Kolejny edit 10.04.16 14:20

Z racji tego,że dostaje co jakiś czas wiadomosći z pytaniem o hydrofobowość a pogoda jest mało zmienna postanowiłem zrobić test na myjce w rucho poszły 4 programy

1-Microproszek
2-Ciepła woda
3-Wosk
4-Nabłyszczacz

Każdym z wyżej wymienionych programów kładłem nacisk na plastiki efekt był zaskakujący hydrofobowość oceniam na spore 5 :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na ost foto widać doskonale która część zderzaka była zabezpieczona Jet-Blackiem

Obrazek
Miszka88

-#USER

Powrót do Tworzywa, elementy chromowane, szyby