Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Pomoc w analizie Astry F

Postprzez matishl » 11 lutego 2016, 16:08

Witam.

Od pewnego czasu rozmyślam nad pewną Astrą F spotkaną na ulicy. Nie mam jej zdjęć, więc posłużę się zdjęciami z Google Street View. Z góry przepraszam za jakość. Oto one:

http://zapodaj.net/a75ad5a66b093.jpg.html
http://zapodaj.net/41fce640ed2ab.jpg.html
http://zapodaj.net/6b610da3ae639.jpg.html

Co skłoniło mnie tutaj do rozmyśleń?

- przednie kierunkowskazy w kolorze pomarańczowym; nigdy nie widziałem tego lakieru z takimi kierunkami, przeszukałem cały internet i nie znalazłem; ponadto mam dziwne wrażenie, że idąc ulicą widziałem na klapie bagażnika dopisek Classic co wyklucza ten kolor kierunków

- grill jest sprzed liftu, ponadto nie znalazłem Astry F z tym kolorem i takim grillem; co ciekawe grill jest czarny

- prawe lusterko jest sprzed liftu; lewego niestety tutaj nie widać..

- tylne lampy są przydymione a nigdy one nie szły w parze z pomarańczowymi kierunkami

- poduszka pasażera z przodu jest, kierownica nowego typu (te ostatnie)

- felgi, no właśnie, są z Corsy, czy wie ktoś czy Fki też wyjeżdżały z fabryki na nich (za dopłatą oczywiście)?

Moim zdaniem ona jest powypadkowa bo przód ma poskładany z elementów sprzed liftu. Gdybym wiedział, czy ma dopisek Classic to sprawa byłaby jasna? Coś mi świta, że to był Classic. Sam właściciel twierdzi, że "on takie kierunkowskazy miał fabrycznie", no ale właściciel się nie przyzna. Wątpię, żeby czarny grill sprzed liftu również był fabryczny. Na tuning również mi to nie wygląda, bo w końcu gdyby ktoś go tuningował zadbał by, żeby grill był pod kolor. A Wy co sądzicie o tej Astrze? :D
matishl

-#USER

Województwo: Dolnośląskie
Imie: Mateusz
Auto: Astra F SEDAN
Silnik: X14NZ
Pojemność: 1.4

Re: Pomoc w analizie Astry F

Postprzez felek666 » 11 lutego 2016, 17:28

mnie to wygląda na normalnego przedlifta, lustra, grill, kierunki i klamki są przedlift a klamek przy dzwonie nie wymieniasz bo po co, klapę jak ma dopisek classic to mógł wymienić bo mu mogła rdza wyjść, felgi z corsy, astra na takich nie wychodziła a po za tym ja już widziałem nie jedną astrę w kolorze butelkowym z pomarańczowymi kierunkami
felek666

ModTeam

Województwo: Podkarpackie
Imie: Radek
Numer klubowy: K045
Auto: Astra G
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1800
Telefon: 782286459

Postprzez Ventura » 11 lutego 2016, 18:51

Te auta mają już po tyle lat i taką historie mogą mieć, że nie ma sensu rozkminiać czemu są pomarańczowe kierunku lub take coś a nie inne. Jest miliard powodów dla których może być inaczej niż po wyjechaniu z fabryki :)

Wygląda jak zwykły przedlift. Niektore elementy wymienione z różnych powodów..
Ventura

ModTeam

Postprzez matishl » 12 lutego 2016, 16:29

Dzięki za wasze opinie. :) Skontaktowałem się z właścicielem samochodu i przyznał, że to jest seryjna Astra Classic. Tak więc coś tu jest nie tak z tym samochodem. :D
matishl

-#USER

Województwo: Dolnośląskie
Imie: Mateusz
Auto: Astra F SEDAN
Silnik: X14NZ
Pojemność: 1.4

Powrót do Ogólnie