Re: GSi marnego

80
No nic, sporo czasu minęło więc wypada coś naskrobać w temacie.
Kto był na zlocie to wie, że zmieniło się kilka rzeczy:
1.Stary silnik został zastąpiony, też starym, ale wyremontowanym i doszło parę koni.
2.Wpadła też dokładka lotki ze światłem stop Zendera.
I to chyba wszystkie zmiany zrobione przed złotem.

Aktualnie toczy się walka z elektryka wnętrza i z licznikiem. Podłączona została lampka trójdzielna w środku. Wyleciała rozporka spod maski i będzie robiona jakąś hand made :p
Dodatkowo wpadły lampy na przód, o których już od jakiegoś czasu myślałem.
A żeby nie było nudno to kilka zdjęć...
Obrazek
Udało się kupić też gril
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Narazie tyle... Plany na przyszły sezon są, także mam nadzieję, że będę częściej mógł coś napisać.

86
A to H1, czyli inna bajka niż w Moretach, te mają zwykły reflektor, bez soczewki, na H4. Gabele świecą podobnie jak sonary. Oglądałem ostatnio na necie sporo Gabeli zespolonych na gładko z okrągłym kierunkowskazem, jak również lampami na bazie Sonarów, bez pleksi. Zwykłe Gabele jednak wyglądają bardziej z epoki.

87
Nie przesadzaj ;-) Sonarom bardzo daleko do Gabeli i ich jakosci, to są lampy i soczewki normalnie uzywane w autach np ciezarowych a nie jakies chinskie wynalazki.

Dzis bylemcw garazu i pamietalem ze pytałeś, 95mm ma lampa po przekątnej. Morette chyba ma większą lampe?

89
Możliwe, u mnie w Sonarach były mocniejsze żarówki, stąd nie widzę na zdjęciu różnicy, po prostu kąty i odcięcie jest bardzo podobne. Soczewka to soczewka. Morety są większe rzeczywiście, ale to H4. No i drugi reflektor służy nie jako światła drogowe, lecz chyba jako halogen dalekosiężny, taki offroad :D

90
Narazie za dużo nie mogę powiedzieć, poza tym, że świeca dużo lepiej niż seria. Jak zmienię żarówki i ustawie je jak należy to wtedy będę wiedział dokładnie.
Dziś przyszła paczka, z towarem przypadkowo trafionym w internecie, obok którego nie mogłem przejść obojętnie...
Obrazek
Nówka sztuka, nie śmigana :) może kiedyś trafi się, druga :p

Wróć do „Projekty klubowe”