Re: Astra F by Cobra

166
Tomek (Astra) pisze: 15 września 2021, 11:19 Biel działa łagodząco na wzrok chyba i zawsze się podoba. Ja bym te spryski jednak dał w kolor, kontrast kontrastem, ale akurat nie tym elementem.
Po co ściągałeś zderzak do holowania? Jak coś można założyć pętlę od Golfa albo ori, chowa się pod klapką, a skręcona na kontrę może się wysuwać, przez co lina nie ma szans uszkodzić zderzaka nawet przy ostrych skrętach.
Ściągany był bo dokładka jest tez na gładko niema miejsca na oczko do holowania

167
Faktycznie, nie zwróciłem uwagi wcześniej :D
Gdyby robić całkiem gładko, to trzeba by też zlikwidować wnękę między dokładką a zderzakiem i spryski (ktoś by takie chętnie przyjął :> ), ale moim zdaniem fabryczne rowki dodają uroku a możliwość szybkiego holowania się czasem przydaje.

168
Tomek (Astra) pisze: 15 września 2021, 15:48 Faktycznie, nie zwróciłem uwagi wcześniej :D
Gdyby robić całkiem gładko, to trzeba by też zlikwidować wnękę między dokładką a zderzakiem i spryski (ktoś by takie chętnie przyjął :> ), ale moim zdaniem fabryczne rowki dodają uroku a możliwość szybkiego holowania się czasem przydaje.
Miało być bezawaryjnie ale no niestety gdzieś mi ucieka szybko czas😕
Pierwszy raz był hol i mam nadzieję ze ostatni 😁

169
cobra610 pisze: 15 września 2021, 22:35
Tomek (Astra) pisze: 15 września 2021, 15:48 Faktycznie, nie zwróciłem uwagi wcześniej :D
Miało być bezawaryjnie ale no niestety gdzieś mi ucieka szybko czas😕
Pierwszy raz był hol i mam nadzieję ze ostatni 😁
Spryski jest komplet jak by ktos szukał na fb Szymon Grabski ma wszystko co potrzeba 😁

Wróć do „Astra F”