Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Re: Gdzie zamontować CB??

Postprzez misiek8 » 7 stycznia 2008, 02:45

ta antenka wyglada jak radjowa i obsługuje trzy mozliwosci tylko zasieg masz tak do 5km... a teraz co trzecia osobówka ma antene wystarczy słuchac.....
misiek8

Postprzez marekwroc » 7 stycznia 2008, 11:22

misiek8, tak jak przedmowca. uzywaj przecinkow i nie pisz pod wplywem emocji bo straszne literowy z tego nieczytelne wychodza ;-)
marekwroc

Postprzez misiek8 » 7 stycznia 2008, 16:40

ok
misiek8

Postprzez Michaello84 » 7 stycznia 2008, 17:25

misiek8 napisał(a):Floryda jest b. dobra tylko zalerzy co oczekujesz o dniej bo sa klijenci co chca male a durzy zasiek niestety nie da sie tak na tej antenie bedziesz miał 7km zasiegu

ja nei wymagam dużego zasięgu od Florydy, to jest antena która ma mi służyć TYLKO w mieście. ale niestety każde włączenie spryskiwacza powoduje szumy :( w niedziele nad ranem jak jechałem to też reagowało na obroty silnika. Alternator wykluczam bo mam nowy, oryginał GM Delco-Remy. I te objawy mają miejsce tylko przy antenie President Florida, przy SIRIO ML-145 już nie...
Michaello84

-#USER

Postprzez Gibon » 7 stycznia 2008, 17:43

Ja mam radyjko tutaj:
Obrazek Obrazek
Nie przeszkadza pasażeżowi podrużującemu ze mną, radyjko ustawiam przed ruszeniem kanały przeżucam z mikrofonu. Ogólnie jestem zadowolony z tego miejsca a i nie widać radyjka z zewnątrz, trzeba sie dobrze przyjżeć. Mikrofon jak zostawiam dłużej autko np pod sklepem odkręcam (na dachu magnes HUSTLER IC-100 a radyjko to ALAN 48+)
Gibon

-#USER

Postprzez raptor » 13 stycznia 2008, 23:20

Witam wszystkich

A co powiecie na taki montaż radyjka , popielniczki nie używam więc wymyśliłem coś takiego.

Obrazek Obrazek Obrazek
raptor

Postprzez gigi1981 » 14 stycznia 2008, 00:58

jakos to nie przemawia do mnie :( :( :(

antenka moze byc ale radio jakos tak nie ten teges

ale to jest moje zdanie

radio schowane a mikrofon na wierzchu --> jaki sens tej modyfikacji :583:
gigi1981

-#USER

Postprzez marekwroc » 15 stycznia 2008, 17:16

jestem na nie. brak profesjonalizmu. te sruby takie paskudne, duzo powierzchni zbednej. moglbys chociaz jakies wskazniki wstawic. a tak to jak tablica korkowa. wiele sobie notatek mozesz przyczepic.
marekwroc

Postprzez wrc » 15 stycznia 2008, 18:01

raptor mnie pomysł się bardzo podoba. Zabezpiecza dodatkowo radio przed kradzieżą. Co do wykonania, to powiem, że czegoś mi tam jeszcze brakuje i mogło być troszkę lepiej. Ale brawo za inwencję ;)
wrc

-#USER

Postprzez raptor » 15 stycznia 2008, 22:04

Zamontowałem radyjko w ten sposób głównie dlatego , że jest to bardzo dobre zabezpieczenie przed kradzieżą , jak słusznie zauważył kolega wrc . Drugim powodem było to , że lubię mieć coś inaczej niż wszyscy . Radio nie przeszkadza pasażerom , wygląda ciekawie , jest bardzo poręczne i nie musze go chować jak pozostawiam auto na parkingu .

marekwroc napisał
duzo powierzchni zbednej. moglbys chociaz jakies wskazniki wstawic

Wolną przestrzeń zostawiłem celowo , ponieważ tam będzie jeszcze wyświetlacz LCD który będzie wyświetlał pewne informacje ( to jest jeszcze w fazie projektu ) , lecz zastanawiam sie czy nie wywalić TID-a i tam coś ciekawego wstawić .
raptor

Postprzez gforce » 15 stycznia 2008, 22:46

heh, bardzo wygodne, ja juz mialem tak od kiedy bylo turbo i wskaznik doladowania, teraz po wskazniku zostala smutna dziura. bede robil druga wersje bez dziury i bez zapalniczki tylko samo radio i AFR ale juz nie diodowy tylko ze wskazowka chyba.

http://ftp.uwiktora.pl/cb/cb0.jpg

http://ftp.uwiktora.pl/cb/cb1.jpg

http://ftp.uwiktora.pl/cb/cb2.jpg
gforce

-#USER

Postprzez marekwroc » 15 stycznia 2008, 22:49

raptor, bierz przyklad z kolegi
gforce napisał(a):heh , ja juz mialem tak od kiedy bylo turbo i wskaznik doladowania, teraz po wskazniku zostala smutna dziura. bede robil druga wersje bez dziury i bez zapalniczki tylko samo radio i AFR ale juz nie diodowy tylko ze wskazowka chyba.

http://ftp.uwiktora.pl/cb/

tu jakos tych srubek nie ma i nie wyglada jak wnetrze jakiejs koparki czy cos.
musisz dopracowac. usunac te srubki i zrobic to lepiej wg mnie.
jesli chcesz cos tam wstawic to ok, moze to nabierze sensownego wygladu.
marekwroc

Postprzez gforce » 15 stycznia 2008, 22:59

marekwroc, taaa i kawałek skórzanej miekkiej tapicerki jest :P, jak bedzie chwila czasu to zrobi sie na nowo ładniej jakoś.
gforce

-#USER

Postprzez krokil » 9 marca 2008, 11:39

Panowie a co myślicie o takim radyjku?

http://www.allegro.pl/item319486276_rad ... aniej.html

Miał ktoś takie? Jak ono sie spisuje? Niewiele miejsca zajmuje i problemu z montażem by nie było. Jak myślicie?
krokil

Postprzez bbborsuk » 10 marca 2008, 01:10

Nie jestem specjalista ale z tego co słyszałem to cobry nikt nie polecał a co do antenki to miałem taka (jeszcze leży w garażu) na początek może być ale nic specjalnego teraz mam prawie 2m magnuma i czuje ze radio działa tak jak powinno
bbborsuk

-#USER

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe