Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Modyfikacje w Astrze G

Postprzez Kokos93xD » 13 maja 2011, 21:44

Witam wszystkich. Nazywam się Kuba, za około miesiąc zostanę szczęśliwym posiadaczem astry G. Sytuacja wygląda tak: Właśnie robię kurs na prawo jazdy i zaraz po jego skończeniu dostane samochód mamy (nie śmiać się :D ). Zastanawiam się aktualnie jakie modyfikacje w nim przeprowadzić (myślę o tym już teraz bo powoli trzeba pieniądze zbierać). Silnik to 1.6 8V (ten po 2000 roku), wyposażenie to klimatyzacja, ABS, szyby i lusterka elektryczne itp.

Myślałem nad:
- zakupem tłumika sportowego (stary i tak już się sypie i za około 4-6 miesięcy i tak trzeba go wymienić), jaki byście mi polecili? Nie chodzi mi o super bas, jedynie na wyższych obrotach.
- delikatnie przyciemnienie tylnich szyb
- listwa neonowa w bagażniku (zawsze mi się podobały :D )
- nakładki na pedały
- radio, myślałem o firmie "Peiying", chyba że polecicie mi jakieś inne w cenie około 300 zł
- chciałem też delikatnie ozdobić wnętrze listwami chromowanymi, głownie okolice skrzyni biegów (taką obwódkę dookoła niej, czy coś tego typu)
- podłokietnik (jest baaardzo praktyczny) tylko zastanawiam się czy nie zepsuje ogólnego wyglądu..

No cóż to w sumie tyle, chciałem się dowiedzieć jakie są wasze opinie na ten temat. Oczywiście mówimy tutaj tylko o delikatnych, kosmetycznych zmianach, żeby nikt nie myślał że np chce chromem obkleić całe wnętrze :)

Foty:
http://imageshack.us/f/4/p0208091944.jpg/
http://imageshack.us/f/709/p050809195602.jpg/

Pozdrawiam :)
Kokos93xD

-#USER

Re: Modyfikacje w Astrze G

Postprzez gokarol » 13 maja 2011, 22:13

Kokos93xD, generalnie to najlepiej jakbyś sobie pochodził po klubowych G czy w ogóle "nasze auta" -> G i tam zobaczył co ludzie dłubią.
gokarol

Zarząd

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Silnik: Z20LER
Pojemność: 2.0

Postprzez Zbynio » 13 maja 2011, 23:12

Kokos93xD, radio firy która wymieniłes w zupełnosci ci wystarczy ;) (odradzam dotykowe) obojetnie jaki model wybierzesz i bedzie git! ;) Do radia wybierz tez odpowiedni zestaw głośników na przód i tył, a zobaczysz ze nie jedna osoba na drodze sie za twoim autkiem obróci ;) U mnie znajdziesz Głośniki i gwizdki z przodu firmy Peiying i na tyle tez mam ta firme i wali super. Pozniej dobra skrzynia i wzmak. A muzyka bedzie cie sama pchała do przodu ;)
Jesli chodzi o tłumik to polecam ten http://allegro.pl/tlumik-basowy-2x80-wm ... ml#gallery
Mam go w dieslu i ładnie mruczy, w benzynie doda ci harakteru ;)
Mowa o elementach chromowanych...hmm?! stawiam na ringi chromowane na zegary i pokretła z powietrza. Zmien podswietlenie zegarów i bedzie malina ;)
Szybe ściemnisz jak tylko ci sie podoba,przede mną tez jest teraz sciemnianie szyb i robie tył na maxxxxa!Do twojego lakieru pasił by fajny tylni klosz (ciemny) a na przód grill bez znaczka ;)

Jak juz bedziesz miał takie mody za soba to Twoja Aska zmieni sie i to wiele ;)

Powodzenia na egzaminie i z modami w Asterce ;) :564:
Zbynio

-#USER

Postprzez Kokos93xD » 13 maja 2011, 23:22

Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi :) No to teraz już powoli trzeba zbierać pieniądze i za jakiś czas wrzuce fotki po modyfikacjach ;)

Pozdrawiam :)
Kokos93xD

-#USER

Postprzez Gorki » 1 stycznia 2012, 20:29

wydech to kwestia gustu, byle nie przesadzić jak sie nie ma ospojlerowania
Gorki

-#USER

Powrót do Ogólnie