Zaloguj    Zarejestruj

'02 Astra G Bertone Coupe by Adam91

Dział wyłącznie dla samochodów Klubowiczów ATT

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: '02 Astra G Bertone Coupe by Adam91

Postprzez sicku » 9 stycznia 2019, 13:11

Adam91 napisał(a):W październiku Astra dostała kolejny smaczek - na front wskoczył hokej z Bertone Turbo :)

Szybko, biorąc pod uwagę, że dostałeś je ode mnie gdzieś na początku maja. :D

Adam91 napisał(a):W tym samym czasie dzięki uprzejmości sicka trafiły się drzwi w kolorze :) Bez zbędnego kombinowania i dzięki pomocy Josziego :564: przetransportowaliśmy je do Bydgoszczy, po czym tego samego dnia Lachotek uparł się żeby od razu je przełożyć, co też uczyniliśmy :P

Przy okazji z tego samego auta zgarnąłem maskę w ładnym stanie i również tego samego dnia przerzuciłem ją na Bertonkę. Zupełnie inaczej to wygląda bez śladów rudej na całym froncie ;) Fotek brak :P

Cieszę się, iż mogłem pomóc. :)

Adam91 napisał(a):A przed świętami Bertonka dostała mały upominek - mianowicie na front wleciał grill Irmschera :)

Nie wiem jak Wam, ale mi się podoba :) Brakuje jeszcze emblematu Irka, ale to temat jak najbardziej do ogarnięcia :) Zastanawiam się jedynie, czy zostawić Irka na stałe czy może jednak wrócić do ori grilla Bertone?

Dla mnie ori Bertone wygląda znacznie lepiej, a jeśli już Irmscher to tylko z listwą, wtedy jest kosa, sam znaczek niewiele pomaga. Albo od razu grill OPC. :)
sicku

-#USER

Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imie: Grzegorz
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1.8

Poprzednia strona

Powrót do Projekty klubowe