Zaloguj    Zarejestruj

Caravan Sołtysa - nowe fotki strona 5

Dział wyłącznie dla samochodów Klubowiczów ATT

Moderatorzy: Junior ModTeam, ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Caravan Sołtysa

Postprzez dzikigrzyb » 22 czerwca 2015, 18:35

:564: na żywca dużo lepiej wygląda niż na fotkach robionych suszarką.

Poza tym plan jest na auto, ale jak to ze wszystkim jest faza Brzydkiego kaczątka. :)

a zdjęcie wklejone powyżej.. no cóż astra ładna.. ale jak każda z OPC2 i do tego z kołami z Merca.. ja bym w nich chociaż dekielki na oplowskie zmienił, bo nie pasuje mi to nijak, nigdy nie pasowało i nie będzie pasowało nigdy.

Koła się nie gubią teraz, optycznie pomniejsza je opona z profilem na 50 ale na betonie jakim jest H&R nie dawałem rady na niższym profilu.

mam wrażenie że tuning Astry G w większości przypadków jest taki sam. albo seria, albo OPC2 czyli seria z pakietu sportowego z laminatu, a cokolwiek innego jest już dziwne.. i dobrze.

Astra jest projektem z przed 15 lat. robię wiec tuning epokowo postaram się wykonać pasujący do niej. a zderzak przedni to zwykłe ORYGINALE bertone z dokładką nie z laminatu, jeśli postawimy go obok serii (bertone) to jest tylko o 2cm wyższy.. sprawdzałem.

dajcie szansę.na efekt końcowy trzeba poczekać.

dziekuję za konstruktywną krytykę. cisze się żę projekt budzi emocje, natomiast komentarze typu "jaka KUPa" nadają się do obsranego trawnika przez psa, bo nic z nich nie wynika. Więc Ci co mają cos takiego piać niech cobie darują bo będę miał z nich tylko łacha.

Wkładając właśnie taki zderzak sądziłem że tak będzie i zdania będą bardzo podzielone, i w większej mierze przeciwko, ja jednak lubię iść pod prąd i dalej tak zamierzam. Pozdrawiam
dzikigrzyb

Klubowicz

Województwo: Dolnośląskie
Imie: Krzysiek
Numer klubowy: K072
Auto: Astra G
Silnik: 1.6x2
Pojemność: 1597 x2
Telefon: sony xperia Z3

Postprzez burza954 » 22 czerwca 2015, 19:23

Plus dla Ciebie, że się nie załamujesz i robisz tak jak Tobie się to widzi. Samochód ma się podobać właścicielowi. ;)
A poczekamy na efekt końcowy i zobaczymy jak to będzie wyglądać. ;) bo teraz można sobie gadać.
burza954

-#USER

Postprzez gokarol » 24 czerwca 2015, 04:50

Zatem czekamy co dalej :564:
gokarol

Zarząd

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Silnik: Z20LER
Pojemność: 2.0

Postprzez marny » 26 czerwca 2015, 21:03

qrza stopa... kolega idzie swoja droga i tez czekam jak to wypadnie... nie jest nudno i tu duzy +
marny

Klubowicz

Postprzez dzikigrzyb » 9 lipca 2015, 18:45

A więc tak.. zderzak spasowałem, hokej samodzielnie się usunął w mieście Łódź :D, wpadły halogeny z Bertonki. oraz znaczek GT ze starego PASSATA :D oraz owiewki firmy HEKO

poniżej kilka fotek jak to wygląda w aurze burzowej :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

umyłem auto w środku w końcu
Obrazek

a tak ma docelowo wyglądać zderzak w kolorze.

Obrazek
dzikigrzyb

Klubowicz

Postprzez Luis » 9 lipca 2015, 21:06

Ten pakiet to jeszcze "jak Cię mogę", bo może to jakoś wyglądać, jak to pomalujesz. Ale ten znaczek i te owiewki to już trochę nie ten kierunek. Auto to nie choinka, żeby je tak obczepiać. Trochę przesyt formy nad treścią :570:
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Imie: Łukasz
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Postprzez dzikigrzyb » 10 lipca 2015, 03:44

znaczek jest na próbę. zawsze można go zdjąć, po prostu znalazłem na półce i doczepiłem (był też 560sec) :D , a owiewki to nie tuning, w tym aucie często podróżuje 3 dzieci i nie zawsze da się klime odpalić, bo zaraz chorują, a okno uchylone zawiewa, nie można w deszczu uchylić, a jak bierzesz kpl pasażerów co mi się zdarza codziennie, auto paruje i wtedy uchylona szybka robi robotę, a jak w upał zostawiasz auto na parkingu pod "tesco" też zostawiasz przewiew w aucie. myślę że jak przycienię szyby tylne to się zgra to ze sobą.
dzikigrzyb

Klubowicz

Postprzez GOREK » 10 lipca 2015, 06:39

Mi tam sie na razie podoba, tylko czekam na jakieś normalne zdjęcia już po pomalowaniu ;)
:564:
GOREK

Klubowicz

Województwo: Podkarpackie
Imie: Grzesiek
Numer klubowy: K004
Auto: Astra Camo
Silnik: X18XE1
Pojemność: 1800
Telefon: 506 130 003

Postprzez KaMYk » 10 lipca 2015, 07:48

Zderzak robi wrażenie :564:

Ładny projekt.
KaMYk

Klubowicz

Województwo: Mazowieckie
Imie: Krzysztof
Numer klubowy: K056
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Pojemność: 2.0 CDTI
Telefon: 691999765

Postprzez Stec » 10 lipca 2015, 08:09

wyciąłeś grill astry i włożyłeś kawałek plastra miodu?
Stec

-#USER

Postprzez gokarol » 10 lipca 2015, 09:35

Daj jakieś real foto żeby to ocenić teraz. Ten znaczek wywal bo to nic z oplem wspólnego nie ma. Tuning to nie praktyczność, więc owiewki wywal bo u mnie na postoju zafira A na opc pakiecie stoi i pan Janusz tez jakieś owiewki i pokrowce pozakładał żeby nie parowało ;) Dużo roboty przed Tobą kolego jak dla mnie, nie wiem ciągle jak to ostatecznie ma wyglądać. Za dużo dla mnie stanowczo.
Zobacz sobie astre Exiego. Koło, sprężyny, front z berty plus nowe zwykłe czarne lampy i auto gniecie na drodze. Jak poprawi blache i lakier będzie przyjemny wóz. Wiem, że nie każdy musi iść tą samą drogą ale czasem proste jest lepszym rozwiązaniem...
Obrazek
Obrazek
gokarol

Zarząd

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Silnik: Z20LER
Pojemność: 2.0

Postprzez dzikigrzyb » 10 lipca 2015, 17:04

Dzięki za komentarze, jak zwykle wszystkie analizuje i wyciągam wnioski. Projekt na razie stanie troszkę w miejscu wyjeżdżam na dwa tygodnie do WWy mogę ogarnąć jakiegoś mini spota tam w tym czasie pozdrawiam.

Stec napisał(a):wyciąłeś grill astry i włożyłeś kawałek plastra miodu?

Mniej więcej :-D. Jestem w trakcie produkowania grilla który ma być ostatecznie zamontowany, i tak dla Zobaczenia jakbyś będzie wyglądało wstawiłem w grill astry, który i tak był polamany grill od suzuki swifta Gti

A fotki wstawie jak zrobię czymś innym niż telefon... Pozdrawiam.
dzikigrzyb

Klubowicz

Postprzez EXI84 » 13 lipca 2015, 19:36

no popatrz moja Astra się tu pokazała :D Dziki te negatywne komentarze są budujące :) Nikt nie chce na pewno Ci ubliżyć lecz pokazać dobrą drogę, Pamiętam jak robiłem moją 1 astrę było było podobnie:) co do Grilla to też mi się nie widzi ..
co do parujących szyb wymień filtr kabinowy i problem zniknie : ) co do reszty zobaczymy jak wszystko będzie pod kolor :562:
EXI84

-#USER

Postprzez dzikigrzyb » 25 sierpnia 2015, 22:35

miasto warszawa, w którym mieszkałem półtorej miesiąca zabiło moje piękne zawieszenie HR :/ wylał się najpierw prawy, a potem lewy amor, na dobitkę wracają do domu w łodzi na jakimś torowisku urwałem tylną sprężynę prawą.. no myślałem że zaj.... niestety wracałem z dzieciorami , była noc, nie maiłem czasu na zabawę z Policjantami i ubezpieczeniem, więc nie dużo myśląc, po noclegu wracając do domu wstąpiłem do Wrocławia, i kupiłem gwint Tuning-Arta na szybko, obecnie setup zawieszenia jest mocno zmiksowany, przednie amory tuning art, springi+helpery H&R, z tyłu springi Tuning-arta regulacje i amory H&R , jest zadowalająco. teraz myślę czy by nie wysłać tych amorów H&R do regeneracji i zostawić jak ten TA się rozpadnie. niestety przez ten nie planowany wydatek lakierowanie frontu odchodzi na dalszy plan, najpewniej wyląduje na zimę standardowy zderzak i dopiero na nowy sezon będzie można zakładać to moje "CUDO" postaram sie niebawem zrobić foto jak to to stoi, ale dopiero w okolicy weekendu. pozdrawiam
dzikigrzyb

Klubowicz

Postprzez marny » 26 sierpnia 2015, 19:37

liczylem na inny aktual ale niestety polska nie nadarza za tuningami... :/ grunt ze ogarniete i ze nie stalo sie nic poazniejszego
marny

Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Projekty klubowe