Zaloguj    Zarejestruj

Historia zlotów ATT w pigułce...

Tutaj wrzucamy zdjecia, filmy i wszystko co z tym związane

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Historia zlotów ATT w pigułce...

Postprzez gokarol » 7 września 2012, 10:55

Ucieszony tworzeniem opisów do zdjęć z tegorocznego zlotu postanowiłem parę godzin się pomęczyć, przebrnąć przez zdjęcia ze wszystkich zlotów i stworzyć temat w którym będzie wszystko zawarte. Po co? Żeby ludzie,którzy dopiero pierwszy raz na zlocie byli nie musieli grzebać w setkach podstron poszczególnych tematów aby poznać kim jesteśmy, skąd się wywodzimy i jaka jest historia naszych spotkań. Oczywiście dobór zdjęć subiektywny - zaczerpnięte z mojego archiwum jak również z tego co wszyscy wrzucali w relacjach.
No to jedziemy :)

I Zlot ATT, Borki 2006 r.

Żeby sobie uświadomić ile to już czasu minęło, przypomnijmy sobie, że benzyna kosztowała wtedy 3,60zł a społeczeństwo drżało gdy analitycy złowieszczo przewidywali wzrost ceny pod koniec roku do 4zł... ; Kaczyńscy w pełnym gazie budowali nam IV RP, ministrem edukacji był Giertych który chciał dzieci przyodziać w mundurki, na rynek wchodził SonyEricsson k800i, trenerem kadry zaczynał być Beenhakker a Palu miał 13 lat i na biologii właśnie się dowiadywał że prącie służy nie tylko do sikania ;) Tyle to czasu minęło.
Zdjęć z tego zlotu za dużo nie mam. Cyfrówki jeszcze nie były wtedy tak tanie jak teraz więc chyba z tego powodu ludzie za dużo zdjęć nie zrobili.

Zdjęcie 'grupowe' aut. Jak widać, za imponująco to nie wyglądało. Ale początki zawsze są trudne...
Obrazek
Dowód, że ja tam byłem:
Obrazek
Dowód, że był boombel (rzucał dzielnie gumą od początku ;) )
Obrazek
Dowód, że byli Spider i Gorek:
Obrazek

A tutaj jeszcze jedna ciekawa fota. Widać Gorka i boombla ale są również Spider z małżonką - wtedy jeszcze pewnie dziewczyną... Zwróćcie uwagę na kurtkę Błażeja - jak Tom Cruse w Top Gun ;) Takie to były czasy :)
Obrazek

Generalnie dla mnie zlot bez historii, nic konkretnego mi nie utkwiło w pamięci. Dla historii ważne, że robiąc ten temat wyszło mi że jedynymi osobami które zaliczyły dotychczas wszystkie zloty jestem ja, Lukasik, Spider i boombel. Na drugim miejscu są Gorek, krris i Abarth którzy opuścili chyba po jednym zlocie. Jeśli kogoś pominąłem lub się pomyliłem proszę o PW, zrobię korektę.

II zlot ATT, Borki 2007 r.

To samo miejsce ale znacznie więcej ludzi. Wtedy już były osoby dobrze znane z nowożytnych zlotów, nie będę wymieniał bo widać na fotach.

Tu na grupówce widać ludzi którzy zaliczyli II zlot. Zaznaczyłem numerkami tych co w tym roku byli, jedynie z Robsonem się pomyliłem ale już mi się nie chciało zmieniać. Zwróćcie uwagę na tate Bartka - gdyby nie ten gość to inni by mieli szanse na auto zlotu a tak to wszystko jego syn kasuje ;) Na zdjęciu również ś.p. Boniek, którego już niestety z nami nie ma. Oznaczony zieloną literką B.
Obrazek
Jak czas leci najlepiej pokazuje zdjęcie córki Spidera... Kto był w tym roku widział jaka to już duża dziewczyna.
Obrazek

Ja jak zawsze w kartonach...
Obrazek

Auta które przeszły już do historii na ATT...
Obrazek

II zlot zaliczył również Robi
Obrazek

Ja i Gorek..
Obrazek

A tak to się zaczęło u Bartka
Obrazek

Spider i jego wozy... Dobra fota to była :)
Obrazek

Czy Tą Panią ktoś kiedyś widział smutną? :)
Obrazek

Z imprezy żadnej zdjęć nie mam i chyba nie ma. Nawet nie wiem czy wtedy jakiś bal był.
Tu jedynie widać jak chowam litra (chyba) czym bardzo pobudzony jest Damiani. Abarth zachował spokój i z romantycznym spojrzeniem pozuje..
Obrazek

I jeszcze fota na której uchwyciłem Lukasika
Obrazek

Brakuje zdjęć z ludźmi ale jakoś wtedy chyba nikt o tym nie myślał, wszyscy tylko auta 'cykali'.

III zlot ATT, Borki 2008 r.

Chyba najliczniejszy zlot. Jeśli mnie pamięć nie myli chyba ok 70 aut było. Najlepsza grupówka jaką znalazłem:
Obrazek

Jedno z niewielu zdjęć ludzi
Obrazek

Stara gwardia już wtedy na pudło wskakiwała:
Obrazek

Z osób które widać lub prawie nie widać w tym roku nie było jedynie Tomasa, Peetara i biza.
Obrazek

Boombel i Gorek trzeci raz jedzą zlotową kiełbasę.
Obrazek

Ówczesna grupa trzymająca władze
Obrazek

Zlot odwiedził również Zinedine Zidane z tajemniczą modelką ;)
Obrazek

Ciekawostką zlotu był gość, nicka nie pamiętam, który przyjechał z Łodzi, spalił gumę i pojechał z powrotem. Ot tak.
Obrazek

A Spidrerówna mała wyglądała już wtedy tak
Obrazek

IV zlot ATT, Radom 2009 r.

Po trzech latach w Borkach organizację kolejnego zlotu wziął na klatę Lukasik. Wtedy tak się szlachta ATT bawiła:
Obrazek

Aut również trochę zjechało
Obrazek

Ja oczywiście w kartonach
Obrazek

Ekipa dobrze znana
Obrazek

Fotograf też jakby znajomy
Obrazek

Astry też piękne..
Obrazek

I równouprawnienie też wtedy już do Polski dotarło. Co Exiemu jak widać pasuje :)
Obrazek

Tu ważne zdjęcie. Należy zwrócić uwagę, że postawa Abartha jest pionowa.
Obrazek

A tu zdjecie - historia. Dla tych co nie słyszeli opowiem. O godz. 21 niektórzy zauważyli Roga i Abartha właśnie w takiej pozycji. Generalnie myślano, że to jakaś akcja, flash mob czy jaja. Ale gdy o godz.1 w nocy oni nadal tak siedzieli/leżeli postanowiono zwłoki widoczne na zdjęciu zanieść do łóżek :)
Obrazek

Z cyklu "On jeszcze nie wie..", że przez następne 53 lata będzie wygrywał auto zlotu ;)
Obrazek

To chyba pierwszy puchar Bartka..
Obrazek

Stara gwardia nadal bez rdzy...
Obrazek

Szkoda, że Ci goście się wyautowali trochę.
Obrazek

Narada MT
Obrazek

Do dziś nie wiem co spalił Dudek, że mu się włączyło układanie czipsów na silniku...
Obrazek

Taka kultura u nas panuje! :)
Obrazek

V zlot ATT, Bełchatów 2010 r.

Ten zlot jak również VI organizował Spider.
Ośrodek chyba najlepszy w historii.
Obrazek

Na lotnisku:
Obrazek

Za szybcy za wściekli
Obrazek

Do dziś nie wiem co Spider z Latino tu rzeźbią...
Obrazek

Pamiętna bibka w jednym z pokoi..
Obrazek

I ogóry Madera, jedyna zagrycha wówczas. Dzięki raz jeszcze Damian za ten słoik!
Obrazek

W międzyczasie porodziły się kolejne dzieci w ATT..
Obrazek

Dumny Marchew
Obrazek

Lopez jak zawsze z fantazją po trawie ;)
Obrazek

Gołąbki oczywiście zakochane :)
Obrazek

No i oczywiście jedna z historycznych chwil ATT. Abarth oświadcza się Magdzie. Laski płakały.. "Jakie to romantyczne".
Obrazek

VI zlot ATT, Bełchatów 2011 r.

Gupówa by Krris (co widać nawet bez pisania kto jest autorem foty)
Obrazek

I jeszcze jedna
Obrazek

Latino szczęśliwy
Obrazek

Gorek też szczęśliwy..
Obrazek

Konkurs kto ma lepszy stan uzębienia. Krris (dentysta) nie umiał jednoznacznie określić kto ma gorszy ;)
Obrazek

Dziewczyny w tej konkurencji na pierwszy rzut oka wygrały :)
Obrazek

Konkursy te co zawsze
Obrazek
Obrazek

Sędziowie też..
Obrazek

Impreza chyba też
Obrazek

A raczej na pewno...
Obrazek

I tak by to mniej więcej wyglądało. Celowo nie wrzucałem dwustu zdjęć aut bo to nudne by było. Liczą się ludzie. Przepraszam tych, których nie widać ale po prostu ciężko było znaleźć w miare ciekawe foty z jakąś historią. Tegorocznego zlotu też na razie tu nie wrzucam bo wciąż jest w "aktualnościach".
Mam nadzieję że w miare ciekawie to wyszło. Jak ktoś ma jakieś zdjęcia które by można było do rzucić do poszczególnych zlotów to piszcie na PW. Zrobimy aktuala wspólnie.
Mam jeszcze pomysł na dwa kolejne tematy z podobnymi historiami ale to się dowiecie jak już je stworzę bo to zajmie chwile czasu i też będzie wymagało przegrzebania trochę stron forum.
Ostatnio edytowano 11 września 2012, 23:27 przez gokarol, łącznie edytowano 12 razy
gokarol

Zarząd

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Silnik: Z20LER
Pojemność: 2.0

Re: Historia zlotów ATT w pigułce...

Postprzez MatiJuve » 7 września 2012, 11:04

Karol dobra robota tylko sa zdjecia ktore biora udzial w akcji dwa razy z innymi podpisami ;p

p.s. mnie nie bylo na dwoch pierwszych zlotach :D
MatiJuve

-#USER

Imie: Mati
Numer klubowy: K019
Auto: H GTC i Viki GTS
Silnik: z16xep
Pojemność: 1.6 i 3.2

Postprzez gokarol » 7 września 2012, 11:13

Mati, już poprawione foty. Dopiero po wysłaniu zauważyłem że źle powklejałem linki. Już jest ok.
gokarol

Zarząd

Postprzez KawuZz » 7 września 2012, 12:26

Jak dla mnie temat super, w sumie od niedawna jestem na forum a nie miałem zielonego pojęcia co działo się wcześniej, gokarol duży browar ode mnie :564:
KawuZz

-#USER

Województwo: Podkarpackie
Imie: Łukasz
Auto: -
Silnik: -
Pojemność: -

Postprzez Dudek » 7 września 2012, 13:07

Super sprawa Karol !

No ja pamiętam historie od 3ciego zlotu, miałem przyjechać i na drugi, ale wypadki potoczyły się inaczej.. Tak czy tak, w 2008 roku przyjechałem na swoj pierwszy zlot, jeszcze wtedy biała kombi, poznałem część ludzi i naprawde załowałem że tylko jeden dzień byłem - i to był ostatni taki zlot.

Efekt był taki, że w kilka mcy po zlocie kupiłem swoją GSkę

Każdy następny był inny, ciekawszy, każdy obfitował w niezapomniane chwile i pozwalal spotkać się z cała ekipa - troche ludzi się przewineło, czesc starych odeszla, czesc nowych powrocila.

Niemniej jednak, z roku na rok chce sie przyjechac i z Wami zobaczyc i to cieszy najbardziej. I mimo, że priorytety powoli sie zmieniaja, czlowiek sie starzeje, to dalej sie chce w tym uczestniczyc i razem z Wami bawic ! :564:
Dudek

Klubowicz

Postprzez bartek_87 » 7 września 2012, 13:11

gokarol, świetna robota, aż się łezka w oku kręci :) Ja opuściłem 2 zloty, pierwszy (jeszcze nie miałem wtedy astry i nie wiedziałem co to ATT :P ) i trzeci :/
bartek_87

ModTeam

Województwo: Lubelskie
Imie: Bartek
Auto: Astra F, Vectra B
Silnik: Y26SE, X25XE
Pojemność: 2600, 2500
Telefon: 602720817

Postprzez Mierzejtbg » 7 września 2012, 15:09

No fajna historia miejmy nadzieje ze bedzie mozna tworzyć co roku lepsza historie :564: :564:
Mierzejtbg

Klubowicz

Imie: Michał
Auto: OPEL ASTRA GTC
Silnik: 2.0LER
Pojemność: 2000
Telefon: 667354076

Postprzez EXI84 » 7 września 2012, 17:07

Borki 2008 :564: znalazłem tak na szybko, Poszukam więcej ;) Obrazek
Już wtedy 1 miejsce za pchanie na czas hehe:)
Obrazek
EXI84

-#USER

Postprzez GOREK » 7 września 2012, 17:08

Mega wspomnienia, mega opis...

aż się łezka w oku kręci ;)

:564: :564: :564:
GOREK

Klubowicz

Imie: Grzesiek
Numer klubowy: K004
Auto: Astra Camo
Silnik: X18XE1
Pojemność: 1800
Telefon: 506 130 003

Postprzez Raku » 7 września 2012, 17:33

Ja historię z ATT zacząłem od Radomia,kiedy to z kolega Pieronek18 zarejestrowaliśmy się na forum i pojechaliśmy na zlot. Wtedy to pierwszy raz siedziałem w Gsi,a dokładniej w Abartha aucie,wrzucił mnie do samochodu i powiedział ,,usiądź sobie młody " a ja podjarany nie wiedziałem co się do okoła dzieje :p No i do dziś jestem z wami ekipo ATT :564:
Raku

Klubowicz

Województwo: Mazowieckie
Imie: Michał
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z22SE
Pojemność: 2.2
Telefon: 534606405

Postprzez boombel » 7 września 2012, 20:47

gokarol napisał(a):I równouprawnienie też wtedy już do Polski dotarło. Co Exiemu jak widać pasuje

Exi ale pączuś :P

Karol robota masakryczna, ostatnio po zlocie zaczalem przegladac foty z 1 zlotu, ciesze sie ze niektorzy sa od zawsze i nie uciekaja, ciekaw jestem kto jeszcze nie opuscil zadnego zlotu oprocz mnie i Karola :D

Generalnie chocby zlot byl za granica to tam bede :)
boombel

-#USER

Postprzez Lukasik » 7 września 2012, 20:55

Ze tak wspomne ja tez na wszystkich bylem tyle ze na pierwszym bylem alfa.
Lukasik

-#USER

Imie: Lukasz
Auto: astra
Silnik: lel
Pojemność: 2,0

Postprzez gokarol » 7 września 2012, 21:15

Lukasik napisał(a):Ze tak wspomne ja tez na wszystkich bylem tyle ze na pierwszym bylem alfa.

Aaa mi własnie ta alfa nie dawała znać :) Zatem jest nas 3! :564: Już Cię dodałem w pierwszy poście do listy zawsze obecnych :)
gokarol

Zarząd

Postprzez ziutas » 7 września 2012, 21:30

gokarol napisał(a): a Palu miał 13 lat i na biologii właśnie się dowiadywał że prącie służy nie tylko do sikania ;)

Mistrz :) przyjemnie się to czyta i ogląda :564:
ziutas

-#USER

Imie: Adam
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZR
Pojemność: 1600

Postprzez GOREK » 7 września 2012, 21:43

Tak jeszcze dodam pare słów od siebie na temat I zlotu ;)

Wyjazd na ten zlot z mojej strony to był spontan, gadka z bomblem i jedziemy pojechałem po niego i dawaj na borki.
Wtedy moja żony była w 8mc ciąży i nie jechała.
Na zlocie spaliśmy w samochodzi w śpiworze, nigdy nie zapomnę jak rano wstaję a bombel w śpiworze śpi na siedzeniu w pozyzji hmmm.... klęczał przed fotelem a reszta leżała na nim hehehehh

Kolejna bardzo warzna rzecz, zlot był 9-10 Września 2006r.
Niedziela 8 rano sms od szwagierki:
-jak wytrzeźwiejesz to zadzwoń-
O 10 dzwonie:
-wiesz co Justyna rodzi....-

Szybkie pakowanie i w drogę, tak syałem ze koło dębicy już klocków z przodu nie było chamowałem blachami, ale zdążyłem :)

O 19:45 Urodziła się moja Antosia :)

Czyli urodziła się podczas pierwszego Zlotu ATT ;)
GOREK

Klubowicz

Imie: Grzesiek
Numer klubowy: K004
Auto: Astra Camo
Silnik: X18XE1
Pojemność: 1800
Telefon: 506 130 003

Następna strona

Powrót do Relacje ze zlotów, spotów i imprez tuningowych