Zaloguj    Zarejestruj

Granatowa Astra F 92'

Tutaj prezentujemy projekty które posiadaliśmy i którymi jeździliśmy w przeszłości

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Granatowa Astra F 92'

Postprzez Gaw0r » 13 września 2019, 12:25

Auto sprzedane? Czemu nie ma info? Została w klubie czy do obcych poszła? :569: przenoszę do odpowiedniego działu :564:
Gaw0r

ModTeam

Województwo: Łódzkie
Imie: Kuba
Numer klubowy: P019
Auto: Opel
Silnik: Z17dth
Pojemność: 1.7
Telefon: 881712753

Re: Granatowa Astra F 92'

Postprzez ZiomeK » 13 września 2019, 18:45

Tak, sprzedałem nie chcieliście mnie w zaawansowanych to stwierdziłem że się pozbyje gruzów jeden po drugim..., a tak poważnie nie pisałem bo sam nie dokońca się jeszcze z tą myślą pogodziłem. Dokładnie we wtorek 10.09.2019 Astra zmieniła właściciela, długo rozmyślałem itd... lecz jak wiecie kupiłem Zafirę zaczełem ją grzebać i poprostu zostałem zmuszony do sprzedania jednego auta. Ponieważ CtC ma u mnie dożywocie padło na eFke. Mam nadzieję że trafiła w dobre ręce i będzie dobrze i długo służyć nowemu właścicielowi którego już ściągałem do nas na ATT, po za tym Astra została sprzedana bardzo blisko bo po sąsiedzku ulice daje, widuję ja codziennie.

No i odjechała...

https://www.youtube.com/watch?v=G2htMH6B-nU

Zawszę będę miło wspominał ten samochód, Franek się popłakał uwielbiał to auto... W ostatnim czasie bardzo zaniedbałem to auto z braku czasu i było mi szkoda jak stało i niszczyło się pod blokiem, więc miejmy nadzieję że nowy właściciel ją docenieni i dopieści.
ZiomeK

Klubowicz

Województwo: Łódzkie
Imie: Piotrek
Auto: ASTRA F/G
Silnik: benzyna / disel
Pojemność: 1.8 / 2.0
Telefon: nokia 5800

Poprzednia strona

Powrót do Zakończone projekty