Zaloguj    Zarejestruj

Sklep detalinghouse - zniżka 12%

Polecane sklepy i firmy z kosmetykami samochodowymi i akcesoriami do detailingu

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Sklep detalinghouse - zniżka 12%

Postprzez Luis » 17 czerwca 2016, 22:06

Znalazłem w swoim większym mieście sklep z profesjonalną chemią samochodową. Zakupiłem sobie coś tam oczywiście i od razu przyszło mi na myśl, żeby wyjechać z tematem o ATT, o zniżkach itp. i dostałem taką wiadomość:
"Witam,
Zgodnie z rozmową przedstawię naszą ofertę na grupowe zamówienie:
Jesteśmy skłonni dać 12% rabatu na każdy produkt dostępny w naszym sklepie online (http://detailinghouse.pl/). Każde zamówienie będziemy pakować oddzielnie, dla każdej z osób która dokona zamówienia. Do każdego zamówienia gratis próbka losowo wybranego produktu. Jeśli zamówień uzbieramy odpowiednią ilość udostępnimy na forum kod rabatowy przygotowany specjalnie dla klubu który upoważni do zakupów w naszym sklepie z rabatem. Kod będzie dostępny przez dłuższy czas dzięki czemu każdy z korzystających będzie mógł robić co jakiś czas zakupy w atrakcyjnych cenach.
Prosił bym również o przesłanie linku do tematu gdzie zamówienia będą składne, ułatwi nam to szybsze przygotowanie towaru.
Zapraszam również do polubienia naszego Facebook https://www.facebook.com/detailinghouse/
Zarówno sklep internetowy jak również facebook są jeszcze w budowie wiec czasem może coś dziwnie wyglądać.
nr. tel na sklep 503 760 888

Co do zniżki kontaktujcie się na razie ze mną. nie uzgodniliśmy ze sprzedawcą jeszcze magicznego hasła, więc jeśli będą chętni na cokolwiek, to najpierw do niego zadzwonię i obgadam sprawę.
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Imie: Łukasz
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Re: Sklep detalinghouse - zniżka 12%

Postprzez hemi426 » 17 czerwca 2016, 22:44

Luis, ja może byłbym wiadrem z separatorem zainteresowany
hemi426

-#USER

Województwo: Łódzkie
Numer klubowy: K066
Auto: bertona, viki
Silnik: y32se, z32se
Pojemność: 1600 x4
Telefon: 793019914

Re: Sklep detalinghouse - zniżka 12%

Postprzez Luis » 17 czerwca 2016, 22:47

hemi426, OK, poczekamy, może więcej osób się zdecyduje. Ale jeśli będziesz chciał, to żaden problem to odebrać ;)
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Powrót do Dział handlowy