Zaloguj    Zarejestruj

Astra F, Vectra B

Tutaj przedstawione są auta którymi jeździliśmy w przeszłości

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Astra F, Vectra B

Postprzez Sławomir » 12 kwietnia 2019, 21:51

Cześć tu Sławomir! Korzystając z okazji, chciałbym pokazać jak wyglądał mój początek przygody z Oplem :)
Moim pierwszym samochodem była Astra F z niezawodnym silnikiem 1.7D
Niezawodny był do momentu, kiedy nie zaczął się psuć. Koszta napraw znacznie przekraczały wartość samochodu, więc trzeba był szukać coś bardziej cywilizowanego :) Jeździłem Astrą niecały rok. Nagle trafiła się okazja kupna od mojego kolegi Vectrę B w Kombi. Ani chwili się nie zastanawiałem i kupiłem ją natychmiast. Żeby było ciekawiej, to w ogóle przed kupnem nie jeździłem, nie widziałem dokładnie koloru samochodu, a już Vectra była w moim posiadaniu. No ale mniejsza :) Astrę F kupiłem od szwagra na telefon również bez oględzin. :) z niej byłem bardzo zadowolony. Zawsze będę tego zdania, że Vectry B są mega wygodne i dość niezawodne. Viki była moim debiutem na pierwszym spocie #Opel_Rush. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, zwiedziłem wiele miejsc i bardzo się z tego cieszę. Zaczęli mnie pomału zarażać do swojej pasji i sam zacząłem modyfikować trochę Viki :) Jeździłem Vectrą ponad 4 lata. Przypadkowo również kupiłem obecny samochód, Opla Astre G BERTONE ale więcej o niej było już w innym temacie :) Dołączam kilka fotek jak to wszytko wygalało :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek