Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Znaczek Przód Demontaż

Postprzez Piachu » 22 czerwca 2016, 14:01

Witam, mam pytanie, jak sciagnać emblemat z przodu ? Chciałem go pomalować lecz najpierw do tego zdjąć. Podważyłem delikatnie w paru miejscach dookoła fajnie zszedł lecz uparcie trzyma w dwóch miejscach u góry i na dole, na tyle uparcie że wręcz w tych miejscach znaczek się łamie, prawdopodobnie jakieś zatrzaski... i tak pomalowałem wolałem nie ściągać go narazie lecz no średnio to wyszło wolałbym jednak go zdjąć i zrobić to porządnie. Więc tu rodzi się pytanie w jaki sposób go zdjąć bez łamania? Może być nawet z łamaniem hah, i tak już jest w tych miejscach totalnie zmęczony, pokleje go spokojnie i pomaluje na czarno nic nie będzie widać lecz właśnie chodzi o sam fakt jak zdjąć go z tych zatrzasków w tych dwóch miejscach ? Bardzo mocno siedzą a śrubokrętem czy czymś innym nie chce też obrysować atrapy wokół nich za bardzo, zresztą nawet nie idzie nic tam wcisnąć żeby podważyć. Jakieś sposoby ? Proszę o jakieś rady ;) Pozdrawiam !
Piachu

-#USER

Województwo: Opolskie
Imie: Marcin
Auto: Astra F sedan 1999r
Silnik: 1.6 8v
Pojemność: 1.6

Re: Znaczek Przód Demontaż

Postprzez blink5 » 22 czerwca 2016, 14:25

Wsadzić, podważyć i lekko wypchnąć płaskimi śrubokrętami (jak kto woli - wkrętakami), ja tak robiłem i pamiętam, że też nie było łatwo go wyciągnąć, ale przy odrobinie cierpliwości się uda :)
blink5

-#USER

Województwo: Wielkopolskie
Imie: Rafał
Auto: Vectra B
Silnik: V6
Pojemność: 2498

Re: Znaczek Przód Demontaż

Postprzez Piachu » 22 czerwca 2016, 16:19

Ok, spróbuje, dzięki:)
Piachu

-#USER