Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Kierunkowskazy na nadkolach Astra F sedan

Postprzez Piachu » 20 kwietnia 2016, 00:04

Witam mam pytanie:) Na nadkolach są takie małe kierunkowskazy to każdy wie. Lecz ja nie jestem pewny jak je zdemontować nie chciałbym połamac zaczepow. A potrzebuje tam zajrzeć a od czego są takie fora i koledzy którzy już mają na to sposób? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :D
Piachu

-#USER

Województwo: Opolskie
Imie: Marcin
Auto: Astra F sedan 1999r
Silnik: 1.6 8v
Pojemność: 1.6

Re: Kierunkowskazy na nadkolach Astra F sedan

Postprzez Ventura » 20 kwietnia 2016, 06:44

Musisz czymś delikatnie podważyć żeby wyskoczylo. Tylko nie metalowym śrubokrętem żeby sobie blachy nie porysować. Juz nie pamiętam dokladnie ale w tym migaczu nie ma co polamac
Ventura

Zarząd

Postprzez felek666 » 20 kwietnia 2016, 09:12

albo możesz zdjąć plastikowe nadkole i w tedy masz idealny dostęp i 100% pewność że nie połamiesz zaczepu
felek666

ModTeam

Województwo: Podkarpackie
Imie: Radek
Numer klubowy: K045
Auto: Astra G
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1800
Telefon: 782286459

Postprzez Piachu » 1 maja 2016, 16:36

Poradzone. Ps jeśli ktoś kiedyś się spotka z tym problemem radzę za często ich nie wyciągać tak za 3-4 razem plastiki(słabego sortu) puszczają i migacz już nie jest tak twardo usadowiony:) a najlepiej podważyć od strony lewej jak się stoi przed kierunkiem bo z prawej jest plastikowe oparcie i jak się je polamie to już wgl. Mi właśnie w jednym za 3 razem materiał się zmęczyl na zatrzasku(z lewej ten za który należy podważyć) i puścił ale to jak mówiłem wyżej lepiej nie męczyć tych kierunków za bardzo(na zlom musiałem polecieć po drugi który swoją drogą przy wyjmowaniu też puścił zatrzask ale poradziłem sobie:)) Dzięki za rady mam nadzieję że moje uwagi też się komuś przydadzą. Pozdrawiam:) :564:
Piachu

-#USER

Województwo: Opolskie
Imie: Marcin
Auto: Astra F sedan 1999r
Silnik: 1.6 8v
Pojemność: 1.6

Powrót do Elementy nadwozia