Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Schemat przycisku do podgrzewanych foteli.

Postprzez Laser890 » 24 listopada 2017, 16:21

Witam. Kupiłem na szrocie 2 fotele z podgrzewaniem i kieszonkę za 60zl. Fotele w tamtym samochodzie grzały silnik był uwalony ale przyniósł koleś akumulator i podłączył klemy i przekręciłem zapłon i po chwili zaczęło grzać. Zaczęliśmy te fotele wykręcać i odkręciłem. Przyszedł właściciel i powiedział, że musi się zbierać i mamy 2 minuty za zebranie się to szybko wyjąłem kieszonkę z przyciskami obciąłem kable i tak samo od foteli wtyczkę i kawałek kabla. Teraz jak to polutować żeby działało? Z tego co wiem zasilanie podciągnąć z zapalniczki za podświetlenie przycisków od światełka tez przy niej. Moja wersja była bardzo uboga. Musiałem robić instalację do halogenów przeciwmgielnych szyb lusterek mida. Tunel był już parę razy zdejmowany i nie ma na pewno żadnych kostek. Do wtyczek są kable brązowy i czarno czerwony, a do drugiej brązowy i czarno żółty. Z jednego i drugiego przycisku idą takie same kable które sugeruję idą do wtyczek do foteli. Są jeszcze zielono szare dwa kable które się łączą i dwa czarne które także się łączą.
Laser890

-#USER

Województwo: Lubelskie
Imie: Jan
Auto: Astra F
Silnik: X14XE
Pojemność: 1.4

Re: Schemat przycisku do podgrzewanych foteli.

Postprzez felek666 » 24 listopada 2017, 16:33

zapraszam do tematu już istniejącego viewtopic.php?f=97&t=33836
ten zamykam
felek666

ModTeam

Województwo: Podkarpackie
Imie: Radek
Numer klubowy: K045
Auto: Astra G
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1800
Telefon: 782286459